ART OF PACKAGING 2017: nominowani w kategorii Debiuty!

Przez ostatnie dwa dni pracowaliśmy w pocie czoła, uważnie zliczając punkty przyznane przez Jurorów, by móc przedstawić Wam grono uczestników, których projekty powalczą o tytuł Opakowania na wagę złota w 11. edycji Konkursu ART OF PACKAGING! Oto lista nominowanych w Kategorii Debiuty z podziałem na kategorie (kolejność przypadkowa):

OPAKOWANIE PREMIUM & NATURE
1. MUA essential Katarzyna Szewczyk
2. Terravita Jakub Karczewski
3. Kaschebe Daria Ensminger
4. Francis Jan Kędzierski
5. TOC – Take Out Choco Katarzyna Wodzisz

OPAKOWANIE SMAKOWITE
1. Bakalove Amanda Rybicka
2. Torre Di Spaghetti Bartosz Stańczyk
3. Onigiri Marta Nawrocka
4. Animusie Aleksandra Marczyk
5. Chocobreak Agnieszka Krzyżanowska

OPAKOWANIE PRAGNIENIA
1. Opakowanie na wodę AjoA Katarzyna Surma
2. Opakowanie na herbatę owocową Karolina Włodarczyk
3. Ekologiczne opakowanie na wino Mariia Snisarenko
4. Mr. Coco Iryna Chupyk
5. Cydr Łukasz Szubart

OPAKOWANIE URODY
1. Venomous Beauty Set Maciej Jander
2. Opakowanie na krem YoMin Katarzyna Surma
3. Zestaw ręcznie robionych mydeł Baba Jaga Laura Kolasińska
4. Opakowanie SO Patrycja Łajs
5. Opakowanie na perfumy „dais” Anna Gwardyś-Skuza

OPAKOWANIE NA MIARĘ
1. KoloLovi Anita Szymankiewicz
2. Szirtpak Marta Gruszczyńska
3. Krystaliczne Anita Szymankiewicz
4. Eco geometric Wioletta Mikołajczak
5. Opakowanie surwiwalowe Magdalena Wąś / Gerard Klimański

OPAKOWANIE BIZNES
1. Teczka biznesowa Martyna Wróblewska
2. Teczka na materiały promocyjne Bobst Kajetan Luteracki
3. Bobst-Case Natalya Naglewicz
4. Teczka biznesowa Igor Ziółkowski
5 .Teczka biznesowa BOBST Justyna Rogaczewska

OPAKOWANIE ZDROWIA
1. Natural Pills Igor Ziółkowski
2. Opakowanie na lekarstwa Justyna Worytko
3. Package of contact lenses Justyna Król
4. Aloesy. Wegański szampon naturalny Paulina Dera
5. Projekt opakowania na leki Dżesika Lipińska

OPAKOWANIE UDEKOROWANE
1. Butelka Wódki „GLUSH” Nikita Krupitckii
2. XO Maciej Dziekan
3. M% Diana Zakrzewska
4. Szklana Aqua Weronika Lalik
5. Light One Marta Pabian

OPAKOWANIE ETYKIETA
1. Jaja od Kurki ze ściółki Aleksandra Kramek
2. Piwo Ciechan Agnieszka Jucha
3. Soki dla każdego Mirella Olszowska-Rozmus
4. Leśny zwierz Adrianna Jeleń
5. Śląski browar kraftowy Karol Sapota

OPAKOWANIE FREESTYLE
1. Wykałaczka Katarzyna Maksimowska
2. Mazaka CANTRIBUTE Maciej Jander
3. Ajerkoniak_Drink z jajem! (EGGNOG_DRINK WITH A JOKE!) Marek Powiecka
4. Fish Lace Lena Marczyńska
5. Flowerbox Paulina Nożyńska, Grzegorz Kałuża

Zdobywcom nominacji serdecznie gratulujemy! Ogromnie dziękujemy również wszystkim uczestnikom, którzy zdecydowali się na zgłoszenie swoich projektów do 11. edycji naszego Konkursu.

Leave a Comment